| Myrena a întrebat:

Hey toatalumea! Cine imi poate zice si mie cum pot sa iau poze dintr-un videoclip de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Limo a răspuns:

Ai cum. Pui Videoclipul pe tot ecranul si ...cand vine poza preferata apesi butonul "Prin Screen " de pe tastatra [ deasupra sagetilor la tastatura mea]. Apoi te duci in Paint si dai 'paste'. Decupezi poza pe care o vrei si apesi pe ' copy' apoi dai new page. Dai din nou paste si salvezi poza. thinking Varianta mai usoara dupa mine.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Nu ai cum... poţi doar downloada clipul respectiv cu ajutorul unor pograme care le găseşti dacă cauţi pe google happy