| RoseOfTheFire a întrebat:

acum cativa ani am vazut eu un film era gen horror si era cu niste albine erau prin tot orasul si intepa lumea dar numai stiu cum se numea il stie careva?

Răspuns Câştigător
| christian100 a răspuns:

Filmul pe care il cauti se numeste Killer Bees iata aici link-ul http://www.cinemagia.ro/filme/killer-bees-albinele-ucigase-10051/...dai funda? :P

6 răspunsuri:
| DarkSunshiine a răspuns:

Cred ca,, The Bees''

| christian100 a răspuns:

Flory ce dai daca iti spun cum se numeste filmul? tongue

| RoseOfTheFire explică (pentru christian100):

Trebuie sa dau ceva?

| RoseOfTheFire explică (pentru christian100):

Ok ce sa fac sa ma cert cu tinewinking

| christian100 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Filmul pe care il cauti se numeste Killer Bees iata aici link-ul http://www.cinemagia.ro/filme/killer-bees-albinele-ucigase-10051/...dai funda? :P

| christian100 a răspuns:

Flory sper ca raspunsul meu te-a ajutat..eu la funda ma refeream : si iti multumesc pentru ea :*

| RoseOfTheFire explică (pentru christian100):

Da chiar m-a ajutat mersi mult :*