| Anonimus2381 a întrebat:

am intrat la un liceu cu internat dar as vrea sa stau la alt internat din aceeași zona aș putea, daca da cum ar trebui să procedez?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mi-e teama ca nu se poate, fiindca liceul nu poate detine controlul tau si nici nu poate raspunde de tine, daca esti in ata locatie.
Ma indoiesc ca se va accepta accest lucru, pentru ca nu-i logic sa refuzi a sta la caminul liceului de care apartii, exceptie facand mutatul in chirie, unde esunt in totalitate parintii tai responsabili.