| Bogdan201739 a întrebat:

Am niste varteje in partea stanga si in ce dreapta iar eu nu pot sa imi dau parul nici in partea stanga nici in cea dreapta nici in spate.

Ce metode stiti sa scapi de varteji sau cum sa imi fac parul ca in nicio parte nu sta?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Lasa-l sa creasca mai mare.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru anonimg):

Sau asa laughing dar degeaba ca daca nu il lasa lung, degeaba creste 10 centimetri ca nu il ajuta foarte mult. Sau isi face o freza de aia gen top-knot si se tunde scurt pe parti...

| AlexCristi97 a răspuns:

Epilare, scalpare sau sa accepti ca ai vartej si ca parul va sta mai rebel acolo. In functie de localizarea lor, poti alege si o tunsoare care chiar daca ai vârtejuri sa iti stea bine.