| Savu_George_1998 a întrebat:

am o nelamurire azi am fost sa ma transfer la alt liceu si aia de la liceu au zis sa merg la inspectorat si sa iau o hartie.Si cei de la inspectorat au zis sa merg luni 2 septembrie si dupa ce iau o hartie aia ma pot transfera? tot in ziua aia sau trebuie sa mai astept? DAU FUNDA

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul se aproba de Consiliul de Administratie al liceului, asa ca daca ti-l aproba o sa fii transferat in ziua cand are loc CA.