| Bogdan009 a întrebat:

Am o problema. De ceva timp nu imi mai merge Microphn-u am incercat tot ce se poate ( i-am schimbat locul de unde bag mufa ), ( Am incercat alte drivere ) dar degeaba. Microphon-u este bun am incercat la un alt PC si se auzea perfect... si mie imi mergea dar de cand mi-am reinstalat windows-su nu imi mai merge. astept raspunsuri. ( si nu de genul,, nu stiu " )

1 răspuns:
| asot24 a răspuns:

Ce windows ce calculator. dati si voi mai multe detalii. poate e ceva legat de vreo setare prin bios.fai un update la bios si incearca microfonul e posibil sa iti mearga