| Lazlo4022 a întrebat:

Hey TPU!. Am restrictionat o poza pe facebook pentru un prieten. Acum toate pozele nu mi le poate vedea sad. Cuum scot restrictia aia!. Multumesc anticipat :*. Fundita :3

1 răspuns:
| AndreeaVlad0 a răspuns:

Ai umblat la setari, asta e sigur. Unde este poza, gasesti o micuta planeta.Acolo vezi daca vrei sa fie publica, pentru prieteni, numai pentru tine, si personalizata.Alegi personalizata.Acolo sigur gasesti numele prietenului.Il stergi, si gata! Sper ca te-am ajutat!:*