| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Când încep elevii şcolile după treaba asta cu coronavirus? Am auzit că s-a comfirmat că până după Paşte. E adevărat?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stie nimeni

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu avem de unde să știm, s-a zis că după Paște, dar depinde cum evoluează lucrurile.

| răspundtot a răspuns:

Salut, asta în cazul fericit. Pe de altă parte, care este utilitatea școlii? Cine vrea să folosească internetul cum trebuie, nu va rămâne în urmă cu materia

| BilaRomânească a răspuns:

Dacă se ajunge la stagiul 4, adică 2000 de infectați, poți spune adio școlii.