| Bogdan2304 a întrebat:

cu media de admitere 9.20 as putea intra la un liceu bun

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, da, poti intra la un liceu bun. Pregateste-te constiincios pentru examene si media de intrare poate fi chiar mai mare.

| KenNine a răspuns:

Da foarte buna medie.Mai mare ca a mea de 9, 15. Poti intra la orice liceu.Bafta.

| AlexandraMoon a răspuns:

Este o medie foarte buna!
Chiar poti intra la un liceu bun.
Ce sa iti zic, bravo si succes in continuare!

| WhiteandBlack45 a răspuns:

Sigur este o medie foarte buna, cu aceasta medie poti intra la aproape orice liceu iti doresti

| Alemari09 a răspuns:

Buna! In primul rand depinde ce profil alegi. Daca vrei la mate-info, nu ai prea multe optiuni dintre liceele de top (cum ar fi Sava sau Lazar), dar daca vrei la filo cred ca poti intra la un liceu foarte bun. Spre exemplu, la Iulia Hasdeu, la filologie s-a intrat si cu 8.97, iar la mate-info cu 9.40 (asta daca esti din Bucuresti)
Sper ca te-am ajutat! Succes!