| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog frumos site-uri din alea unde sunt mai multe poze cu tot felul de nume, de exemplu Catalin, Octavian, si tot asa tongue Dau funda puppy dog eyes Va rog frumos!

3 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Nu este mai simplu sa te duci pe google sa dai la imagini si sa cauti poze cu rezolutie mare in care exista si nume de persoane? thinking eu asa fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Criistyanna):

Dureaza prea mult asa, si sunt... Oarecum pe fuga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Criistyanna):

Mai iei una pentru celalalt raspuns laughing Mersi oricum big grin