| Bogdan201739 a întrebat:

De cand eram mic am niste probleme destul de mari.

Multe feluri de mancare atunci cand mananc mi-se face greata/ vomit.

Dar am observat ca un ultima vreme absolut orice mancare mananc o vomit.

Care este problema si ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te la gastroenterologie, pentru investigații amănunțite.
O ecografie nu e suficientă! straight face

| cristimihailov a răspuns:

Mergi la urgente. O sa astepti ceva, dar macar aia iti fac niste teste.

| Seven07 a răspuns:

Consulta un doctor, pot paria ca suferi de o afectiune la ficat sau pancreas, nu mai sta, du-te la un specialist.

| Bogdan201739 explică (pentru Seven07):

Am fost la mai multi dar nu m-au ajutat cu nimic. Si stiu ca probleme la ficat nu am pentru ca am avut niste probleme si mi-am facut analize

| Denisa09Ax a răspuns:

Poate ai toxiinfectie alimentara.
Poatr ai mancat ceva expirat si ti-a cauzat in interior. Trebuie sa te duci la un medic si o sa stie el ce ai.
Poate ti se va face spalaturi stomacale.

| Bogdan201739 explică (pentru Denisa09Ax):

Ce inseamna spalatura la stomac?

| Denisa09Ax a răspuns (pentru Bogdan201739):

Iti administreaza ei ceva si ti se curata stomacul de tot felul de bacterii.
Spalatura la stomac se face si cand bei prea mult alcool si te simti rau.