| StoicanEmanuel15 a întrebat:

Hey,TPU deci am un laptop Asus x540S si am fost la un prieten s-a imi instaleze windows 8.1 si nu a mers touch-padul asa ca i-am pus un windows 10 de 64 bit asa trebuie si merge touch-padul doar ca windows-ul este foarte prost si nu ma lasa sa intru in camera, Microsoft edge, magazin si multe altele va rog daca aveti un windows 10 de 64 bit va rog sa imi trimiteti pe e-mail sau pe TPU! Dau funda! Uitati e-mailul meu stoicanemanuel545@yahoo.com

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acum merg sa cumpar unul de 12 milioane sa til trimit gratis bine

| StoicanEmanuel15 explică (pentru RAY):

Eu ma refeream daca aveti voi o atasare ceva desteptule/desteapt-o!

| K0sti a răspuns:

Fratioare pe ce lume traiesti...

| gelu1970 a răspuns:

Windows 10 e bun. problema voastra e ca il instalati si il lasati asa cum l-au facut.
dezabiliteaza serviciile ce pot spiona utilizatorul, nu activa cortana, nu folosi edge, optimizeaza sistemul si o sa vezi ca va merge mult mai bine decat castana 8.1
ca nu stii sa faci ceea ce am scris, cere ajutor si vei primi. sa reformatezi inca odata nu cred ca e o solutie in cazul tau.

| StoicanEmanuel15 explică (pentru gelu1970):

Da,as vrea un ajutor

| gelu1970 a răspuns (pentru StoicanEmanuel15):

Maine sau duminica, in functie de cum am timp o sa vedem.

| StoicanEmanuel15 explică (pentru gelu1970):

Ok,multumesc!