| NiCADaM a întrebat:

happy Deci...eu am internet de 10MB de la Romtelecom Clicknet si mi se descarca jocurile cu 1. 0Mbps. As putea sa fac cumva sa se descarce cu 10MBps? fara sa-mi maresc viteza la internet. FUNDA

Răspuns Câştigător
| allthree a răspuns:

Accea este viteza reala vine 10/8 si ti da 1, 25 mb/s mai mult nu poate creste dar gindeste-te ca e o viteza destul de decenata!

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Nu.

| timilian90 a răspuns:

E imposibil, chiar si prin fibra optica daca iti bagi net tot nu descarci cu 10 mb/s, eu am 20 mb/s si descarc cu 2, 1 mb/s. pentru viteza mai mare baga-ti fibra optica si poti descarca cu pana la 5 mb/s. bafta