| Stefania96dfg a întrebat:

Hey TPU... Deci sa o iau de la inceput.Dupa cateva luni dupa ce mi-am facut blogul http://privelistespreinimamea.blogspot.com/ cineva mi-a spart parola de la mess, a mai mers blogul un timp , dar dupa ce am lipsit o luna, parola s-a resetat si acolo si acum nu imi mai merge, spune sa imi fac alt blog...Ce sa fac? Nu vreau sa fac alt blog.

Răspuns Câştigător
| Stefania96dfg explică:

Pai nu il mai poti recupera! Iti faci alt blog pentru ca ai ramas fara el. Pe viitor, pentru blog iti faci separat o adresa de email ca sa nu mai ai probleme! Am si eu o intrebare: cum ti-a furat parola de la e-mail?

| hideaway a răspuns (pentru Stefania96dfg):

Există programe speciale pentru spargerea parolei de la e-mail.

| neluL a răspuns (pentru hideaway):

Programe pentru spargerea parolei de email nu exista! Asta inseamna sa spargi serverele Yahohiropractic este imposibil! In schimb exista programe gen keylogger cu care furi parola de la un ID.

| hideaway a răspuns (pentru neluL):

M-am exprimat eu greșit...pardon.hee hee

| neluL a răspuns (pentru hideaway):

Nici o problema!

| Stefania96dfg explică (pentru Stefania96dfg):

Nu stiu! Cred ca mi-a fost "sparta " adresa...

| neluL a răspuns (pentru Stefania96dfg):

Acum trebuie sa o iei de la zero cu messengerul, blog...si ce ai mai avut pe acel id.

| Stefania96dfg explică (pentru neluL):

Cu mess-ul stiu, dar nu stiu cum vechea parola de la id furat a ramas cumva blocata pe blog. De aceea acum nu mai pot intra, dar oricum am facut alt blog cu aceleasi postari