| Bogdan2304 a întrebat:

mi-am facut un cont de Youtube si nu stiu cum sa fac mai multi abonati le-am spus colegilor de la facultate sa se aboneze si am vazut ca din 23 sau abonat 18.

Deci cum as putea face mai multi abonati si unde mi-as putea face reclama.

4 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Ai nevoie de doua lucruri, prietene: rabdare si continut de calitate. Oamenilor le place ce vad -> o sa dea si altora sa vada -> oamenilor le place = se aboneaza. Adu originalitate, fii inventiv si vei iesi in evidenta

| NAT0 a răspuns:

Degeaba ai abonați dacă nu ai vizualizări. Poți să ai și 100k de abonați că nu rezolvi nimic. Poți să folosești addmefast dar degeaba. Dacă faci ceva de calitate și original și plăcut o să se aboneze lumea fără să le zici tu. Poți să dai un share pe Facebook.

| Tig22 a răspuns:

Originalitatea este cheia, trust me. Am vazut multi vloggeri care au acelasi continut cu inca 100, deci. Oamenii vor sa vada originalitate si calitate, nu plagiere. Incearca sa intri in contact cu persoane mai cunoscute pe retelele de socializare, poate te vor ajuta.

| Polizey22 a răspuns:

Video-uri bune, Daca ai multe video-uri canalul tau poate ajunge pe prima pagina, Si video-uri de calitate, Daca oamenilor le place, O sa ai multi abonati, Strangeti echipament pentru a face video-uri.