| alexcuamare123 a întrebat:

Hey TPU, mi s-a facut o farsa si am ramas fara sprancene, sprancenele cresc la loc?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Aiurea farsa, bataie de joc, cum spun restul colegilor TPU.

Vor creste sprancenele, dar dureaza, 2-3 luni de zile poate, pana isi revine la loc forma si toate firele.

Intre timp poti merge sa iti cumperi creion de sprancene, farduri de sprancene sau sa te vopsesti la o cosmeticiana.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Farsă proastă. Da, vor creste dar dureaza.

| johnnny123 a răspuns:

Sprancenele o sa-ti creasca. Dar mai faceti voi multe farse din astea, ca poate data viitoare ramai fara vreun ochi. Vezi ca ala nu mai creste.

| Lukasssz a răspuns:

Wow, halal farsa.

| Legion7X a răspuns:

Aia nu este farsă, este bătaie de joc.

| Sophieka a răspuns:

Multumesc pentru alegerea raspunsului meu ca fiind castigator...Dar vreau sa iti dau un sfat daca doresti sa il accepti... Renunta la prieteni care iti fac farse de genul si la anturaje.Nu iti strica viata, si poate si viata familiei tale.

Numai bine!

| Vântulalb a răspuns:

Ti s-a dat foc? Ai grija la "farsele" astea. Te poti nenoroci.
Sprancenele vor creste. Dar alte pagube pot fi mai grave.

| alexcuamare123 explică (pentru Vântulalb):

Nu au fost arse, au fost taiate cu lama

| CIaudiu a răspuns:

Da. Unii isi penseaza genele o viata pentru a le contura. Aia le trag din radacina si totusi le cresc incontinuu. Tie de ce nu ti-ar creste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti creasca dar foarte lent, pana una alta da-le una in bot celor care si-au batut joc de tine

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Ce farsa mai e si asta? Si da, cresc. E par. Poti incerca cu niste uleiuri. O sa se vada putin rau pana cresc, insa vor fi iar ca inainte. Mergi la farmacie (dupa Paste, desigur) si ia niste uleiuri / vitamine / altceva.

| niko67 a răspuns:

Nu mai cresc