| M978 a întrebat:

Stie cineva ca, daca cumperi mai multe produse de pe elefant.ro primesti reducere?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu prea. De obicei, reducerile se fac direct la produsul respectiv. Nu inseamna ca daca cumperi de o anumita suma de bani, vor fi aplicate reduceri suplimentare. Transportul, in schimb, poate fi gratuit, daca depasesti un anumit prag.

3 răspunsuri:
| TaniaX a răspuns:

Eu am auzit de la cineva ca asa e!

| Alex159000 a răspuns:

Nu cred... Poate transportul va fi gratuit, dar nu cred că ar putea să obții o reducere

| Alex159000 a răspuns:

Eu cred ca vei avea transportul gratuit... Asa a fost mereu.