| Bogdan2304 a întrebat:

voi credeti ca ar putea exiata oameni cu super puteri?

22 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici cu supe, nici cu ciorbe.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, eu sunt unul dintre ei laughing

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin superputeri. Ca un om obisnuit, de exemplu, nu are putere sa ridice o masina, dar sunt multi oameni care pot sa ridice mai mult decat o masina. Eu zic ca aia poate fi numita superputere. Sau oameni care isi pot tine respiratia cateva zeci de minute, oameni care pot retine siruri de sute de numere aleatorii doar citindu-le odata... Deci da, nu cred, ci chiar exista oameni cu superputeri.

| FaraNumePls a răspuns:

Există oameni cu super puteri dar nu sunt acele puteri de a zbura... În urma unor accidente oamenii pot să devină mai deștepți ( să înțeleagă mult mai bine lucrurile). Caută pe Google si o sa găsești happy
Fundă?

| alexandrualind a răspuns:

Nu.

| NAT0 a răspuns:

Normal că există. Doar există demoni și există fantome și există pisici cu 3 capete, de ce să nu exise și oameni cu super puteri?
Eu nu cred că există dacă chiar asta contează.

Răspuns utilizator avertizat
| KNST a răspuns:

Supa cu puteri este cea pe care o iubeste organismul tau cel mai mult. Pofta buna!

| Bogdan2304 explică (pentru KNST):

Ce supa

| Salontanul a răspuns (pentru Bogdan2304):

Dupa ce ai modificat raspunsul? Crezi ca noi doi suntem chiori?

| KNST a răspuns (pentru Salontanul):

Hai, sa-l iertam. Il ardem mai tare data vitoare. laughing

| Salontanul a răspuns (pentru KNST):

Ok. Il iertam chit ca-i si obraznic laughing

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Oameni cu super puteri exista intr-un fel, dar sa nu crezi ca sunt ca aia vazuti de tine in filme ca pot zbura,sunt invincibili si multe alte puteri!
Sunt oameni cu puteri supranaturale, exemple: Exista o persoana numita Camera Vie,el poate desena un peisaj vazut doar o singura data,el a desenat pe panza alba intreg Parisul, Roma, Anglia si Ierusalimul exact asa cum este in el in miniatura! Sau omul de gheata, care rezista la temperaturi foarte scazute, el a urcat muntele Kilimandjaro intr-o pereche de pantaloni scurti! Sau domnul mananca tot, aceasta persoana este capabila sa manance orice lucruri, el mancat 6 biciclete, un computer si un avion Cesna de mici dimensiuni!
Ei sunt oamenii cu super puteri supranaturale! Deci sa nu crezi ca exista oameni care zboara sau nu mai stiu ce!

| Ionut621 a răspuns (pentru nopainkiller):

Pai si ciorile?laughing

#rasist

| Bogdan2304 explică (pentru nopainkiller):

Am auzit de ei m-am uitat pe Youtube si acolo am vazut o femeie care ce atinge poate lia foc si chiar rezista la foc si am crezut ca poate sunt oameni cu ceva puteri asemanatoare

| nopainkiller a răspuns (pentru Bogdan2304):

Da, intr-adevar aceasta fata exista!

| Bogdan2304 explică (pentru Ionut621):

Ce ciori

| Ionut621 a răspuns (pentru Bogdan2304):

Pai cealalta natie de indieni, nu pot sa zic acel cuvant ca se simt ofensati laughing

| Bogdan2304 explică (pentru Ionut621):

Ce natie

| Ionut621 a răspuns (pentru Bogdan2304):

Las-o asa.

| Bogdan2304 explică:

Ce legatura are cu intrebarea