| chriss0 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop, ceva mai bun adica sa pot baga Cd-uri in el si altele dar pana in 2000-2500 Ron! ce tipuri imi recomandati?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HP

| John1973 a răspuns:

Iti recomand acest laptop http://bit.ly/1r4WEwd

| Bogdy997 a răspuns:

Daca prin "ceva mai bun" intelegi sa poti baga CD-uri in el si sa vezi filme...iti ajung 1500 de Ron. Cu 2500 iti iei de gaming nu de bagat "CD-uri in el si altele."winking
In orice caz ia-ti un laptop facut de o firma care e dedicata pe asa ceva. Nu merita sa iti iei "no name"-uri chiar daca par mai bune. Crede-ma, nu sunt.Cauta Asus, Acer, Samsung, Dell, HP. Succes in cautare. big grin

| PSorina a răspuns:

Eu am un laptop Toshiba de 2 luni si sunt foarte multumita. M-a costat 1700 de lei si are niste caracteristici bune. Eu, personal, recomand gama de laptop-uri Toshiba.