| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey vi s-a intamplat vreodata sa fiti pe mess online si peste ceva timp sa iesiti de o data si dupa sa intrati din nou online mie mi s-a intamplat si nu stiu din ce cauza?

9 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Da, e o problema existentiala de o nemaipomenita importanta. De ce iese messul subit si intra inapoi? Ca asa i se scoala lui. Jesus!

| IonutAxi a răspuns:

E de la conexiunea de la internet, pica un pic si te scoate si imediat isi revine si te baga inapoi.

Răspuns utilizator avertizat
| KeshaTikTok a răspuns:

Da! Sunt conectata, dupa iese, si-mi zice sa dau " Sing in " sau inca ceva.

Si nu stiu de ce!

| lulugabi a răspuns:

Da mi s-a intamplat, nu stiu de ce.

| Biib133 a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat. La mine conexiunea la internet e vinovată. Poate așa e și la tine. happy
Lasă că nu e așa important Messenger-ul, oricum.

| bogdyrapid a răspuns:

Da am patit si eu asta dar nu stiu dc

| Iasmina_Neda_1996 a răspuns:

Nu-ti fa probleme mi s-a intamplat si mie. E din cauza netului cand merge greu iesi de pe mess.