| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey voi ce mancati dimineata cand va treziti aveti pofta de mancare? ca eu una nu am si chiar daca am mananc doar o prajitura altceva mai mult nu pot

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 sandvisuri cu mortadela sau salam cu margarina si o cana de ceai sau goale, depinde de ocazie si chef.

| krysstal a răspuns:

Depinde cum ti-ai invatat organismul, daca vei lucra, garantat vei manca ceva dimineata

| ombladon a răspuns:

Un lighean de chiroste laughingnu am timp sa mananc dimineata laughing

| Paprik a răspuns:

Eu unul nu mananc nimic happy. Masa de dimineata este foarte importanta...Sunt multe persoane care nu au pofta de mancare dimineata...depinde de alimentatie, de tipul organismului, de orele de somn dormite tongue etc.

| vladmR a răspuns:

Cereale cu lapte.

| BlueStar12 a răspuns:

Cereale cu lapte

| MichaelPapushel a răspuns:

Banana cu lapte ou si miere.Toate la un loc=sanatate pura.Si este si foarte delicios:Xbig grin. Daca esti interesata iti voi spune cum se prepara. FUNDA!big grin

| ViVi99 a răspuns:

Depinde de organism. de exemplu nici eu nu pot manca prea mult. asa ca nu-ti face griji totul este okwinking

| m3m0 a răspuns:

Nici eu nu prea mananc, dar poti sa mananci spaghete, piure de cartofi orez chiar, etc.

| LionelAndres a răspuns:

Ceai cu miere sau lapte cu gem sau cum iti place s-o iei

| dennys10 a răspuns:

Te sfatuiesc sa bei si lapte sau orice alta bautura care se potriveste cu genul respectiv de mancare (fara alcool). Si chiar si o prajitura e indeajuns daca te saturi de la ea. Totusi incearca in fiecare zi sa mananci cate un pic mai mult pana ti se mareste stomacul.

| RoseOfTheFire explică (pentru dennys10):

Da asa am sa fac asta mi-a spus-o multa lume mersi de raspuns happy

| mihnea97 a răspuns:

Incearca nestle vitalis cu capsuni sunt foarte bune

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna!
Dimineata nici eu nu am pofta de mancare!
Dar cateodata mananc: un mar, o para, o banana(fructe) sau beau o cana de ceai, lapte/cu cacao!
Sper ca ti-am fost de folos!
Fundaa?