| KatyyLWA a întrebat:

Heyy! Am 12 ani jumate si am intre 1.55-1.60 si vreau sa ma mai inalt...ce ar trebui sa fac? Facand un sport care ma ajuta sa ma ialt si slabesc?

Fundaaa

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Inotul e cel mai bun o sa faci si un spate drept si frumos, o sa te inalti foarte mult si in acelasi timp ai sa devi si supla, mai ales ca acum e si vara sa inoti trebuie sa fie o placerehappy. Sper ca te.am ajutat.O zi frumoasahappy

4 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Basketul, tenisul si handbal.ul ajuta cel mai mult.

| Alexycys2000 a răspuns:

Incearca Baschet sau Inot

| Sen7iment a răspuns:

Fa innot basket handbal dar esti destul de innlat la varsta ta

| KatyyLWA explică (pentru Sen7iment):

Am o colega care e cat mine si are 10 ani laughing