| Razvannn6 a întrebat:

Heyy! Am si eu o nelamurire, de ce imi apare Windows Genuine?
Ce pot face sa nu mai apara?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Downloadeaza si instaleaza Remove WGA ( http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=42782&t=4&i=1 )
O zi buna! :)

| ταξιδιώτης a răspuns:

Windows nu e activat.Pana gasesti un activator foloseste asta:
Printr-o simpla linie de comanda data in CMD (command prompt) putem reactiva cele 30 de zile de trial version.
tot ce trebuie sa faceti este:

1 Dati click pe "Start" (orb buton)
2 In bara de cautare "Search" scriem: cmd
3 Ne va afisa rezultatul cautarii, dam click dreapta pe "cmd" si alegem din meniul contextual "Run as administrator"
4 In fereastra "CMD" scriem comanda: slmgr -rearm
5 Dam Enter, ne va aparea o fereastra in care ni se spune ca operatiunea sa efectuat cu succes si dam "OK"
6 Dam Restart la pc si voila, avem inca 30 de zile in care putem sa ne bucuram de Windows!
Putem da aceasta comanda de 3 ori, si procedand astfel totalizam 120 de zile in care putem folosi Windows 7 sau Vista complet legal. Sfatul meu este sa dati aceasta comanda in ultima zi in care expira windowsul pentru a nu "epuiza" inutil aceasta functie numita REARM.

| Razvannn6 explică:

Nu stiu la naiba nici unul din sfaturi nu mergcrying
Am incercat cum ati zis si nimic
Oricum mersi ca ati incercat sa ma ajutati