| Bibbi1507 a întrebat:

Heyy TPU.Am nevoie de un raspuns URGENT! pRIMUL RASPUNS. = VOT SI FUNDA! Am blokat pe candva pe facebook si acum nu stiu cum sa il deblochez.mapoate ajuta cineva? va rogg.[-o< multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Dupa ce te loghezi pe fb, dai in dreapta la "account" apoi la "privacy settings" si vezi ca pe pagina care-ti apare, jos pe centru, ai optiunea "block list" respectiv "edit your block list" dai pe ea si-o sa gasesti persoana pe care ai blocat-o acolo si-i dai deblocare

4 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

C-sal debloghezi dai clik dreapta si dai a deblokare daca nu iit apae asteapta 5 zile astepta si o sa se debloghze fuuunda te rog

| TheQueen a răspuns:

Nu stiu

| Bibbi1507 explică:

Sper ca ti.ai dat seama ca nu iti voi da funda la asemenea raspuns.laughing

| luiza_6100 a răspuns:

Intri frumos pe profilul tau, la setari de confidentialitate, si jos pe pagina ai ''aplicatii si pagini web'',''liste de blocare'' si '''ce informatii faceti publice''...dai click pe liste de blocare si cauti pe cine ai blocat si dai ''remove''...winkingbafta sper ca ti-am fost de ajutor