| anonim_4396 a întrebat:

Hi
Voi ce tip de abonament folositi (orange, cosmote, vodafone)

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orange.Dar de ce intrebi?

| CrissuCristina a răspuns:

Vodafone,tu?

| wizopo2 a răspuns:

Vodafone bineinteles big grin firma de incredere

| Mia98 a răspuns:

Buna Orange, tu?

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Eu Vodafone u?

| SarahParker a răspuns:

Orange foloseste toata lumea dar cosmote e mai bun...Dar daca iti ei cosmote s-ar putea sa nu ai cu cine sa vorbesti la telefon, pentru ca si eu am vrut cosmote dar cam 80 la suta din cei din orasul meu folosesc Orange si cam 97 la suta din cati cunosc eu folosesc orange...deci funda?

| SarahMaria a răspuns:

Cosmote

| Rubbiii a răspuns:

Cosmote e cel mai bunn :X

| Mihai997 a răspuns:

Eu folosesc Vodafone dar vreau sa schimb pe cosmote deoarece aia de la Vodafone sunt milogi si ofertele lor sunt naspa :d

| AIexandra a răspuns:

Vodafone

| sandek a răspuns:

Si cat platiti lunar, ce plata v-ati ales

| SarahParker a răspuns (pentru sandek):

Mama plateste cam 100 de lei si are multe minute... DFar daca iti depasesti minutele vine o groaza de platit, la 10 minute pac 200 de lei...

| andreea230993 a răspuns:

Cosmote si Vodafone

| oOKiidduOo a răspuns:

Cosmote smug.
Cel mai bunn.