| Joker3134 a întrebat:

Hipnoza nu functioneaza decât pentru oameni cu caracter slab?

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Functioneaza doar pentru oamenii care cred in ea.

| raMLesS a răspuns:

Atat timp cat tu crezi ca nu o sa mearga, pai nu o sa mearga.
Cand se incearca sa te hipnotizeze, trebuie sa te relaxezi, atunci iti este distrasa mintea constienta, iar cum subconstientul nu face diferenta dintre ce e real si ce nu, o sa para ca ceea ce iti spune hipnotizatorul e real, si tu chiar o sa vezi sau o sa simti lucrurile alea.
Deci nu are nici o legatura cu caracterul, nu asa functioneaza creierul.

Răspuns utilizator avertizat
| JusTPauL a răspuns:

Ești deconcentrat.

| Logann a răspuns:

Da, acum unita-te la ceasul meeeeeu. Esti sub control. Da-mi funda.

| Tpufan123 a răspuns:

Draq stie! Doar un hipnoterapeut stie cu adevarat, cred!