| Kolors a întrebat:

I-au trimis mamei de la ROMTELECOM un mesaj in care ziceau ceva de niste intrebari si ca, castigi o excursie parca, dar a sters mesajul din greseala.Ma poate lamuri si pe mine cineva?

3 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

E fake.Pe site-ul romtelecom nu scrie nimic despre un concurs de acest gen.Deci e bine ca la sters.

| AndreeeaConstantin a răspuns (pentru maxb):

Da, subscriu. mesajele de genul asta nu prea sunt de luat in seama iar daca sunt reale pe bune atunci sunt sanse slabe de castig. imagineaza-ti cati oameni participa din toata tara.

Răspuns utilizator avertizat