| newaccountbye a întrebat:

Idei de mâncare! Nu mai știu pe caldura astaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salate,ciorbe de legume,supe,salata de boeuf,de vinete,grătar de pui combinat cu salate, orez, piure, supe de găluște,de roșii, legume la grătar,iaurturi,kefir,peste, gordon bleu dar putin.
Poți să faci și water fasting sa îți detoxifici organismul,in felul asta și slăbești și îți taie pofta de mâncare, nu te mai gândești la mâncare, de la mâncare ne îmbolnăvim, nu mai mâncăm mâncare sănătoasă, mâncăm tot ce e mai toxic de la alții.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Supă de roșii, gaspacho, țațichi (că nu pot convinge BOUL de robot TPU să mă lase să scriu denumirea corectă), sushi, salate (Cesar, bulgărească, de alge etc.), paste, în general chestii ce se fac repede și se pot consuma (și) reci. Evită prăjelile în ulei și grăsimile în general.

| ionur a răspuns:

Chiar acum am scăpat și eu de la munca și nici eu nu știu ce să-mi iau ma duc la MegaImage sa vad ce mai iau dulce da suc tot iau chiar dacă mai am jumate de sticla de fanta cu Struguri

| ionur a răspuns:

Nageti sau șnițele una din astea doua am sa iau ia și tu dacă vrei și am să-mi iau dulciuri multe multeeeee

| Mihai0101 a răspuns:

Orice mancare dar sa fie cu salata bogata si multe fructe si hidratare corespunzatoare pentru caldura.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Catofi pai, sarmale daca ai posibilitate fa ceva pe gratar mici pulpe o ceafa

| AnotherGirl a răspuns:

Supă de roșii, supă cremă de linte roșie cu ghimbir și lămâie (astea două se pot mânca reci și sunt foarte fresh). Dacă ai timp să le gătești, îți pot lăsa linkuri.

Dacă vrei ceva mai ușor de pregătit fă salate, caș cu roșii, salată de fructe, smoothie-uri.