| Darius_Link_1994 a întrebat:

Iesire HUB. Bucuresti, RO. 13.01. 2017. 02:24:45.

Intrare Statie Origine. Bucuresti, RO. 12.01. 2017. 20:36:45.

Preluat. Bucureşti, RO. 12.01.2017. 17:56:46.

Manifestat. Nepreluat. Bucureşti, RO. 11.01. 2017. 14:55:53.

Am comandat ceva si am intrat sa urmaresc comanda pe nemo-express si am vazut toate cele de mai sus, ce inseamna? Eu nu sunt din Bucuresti si nici nu le prea am cu comenzile pe internet.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia intra pe http://www.nemoexpress.ro/, cel cu un s este gresit, si iti freci nervii aiurea. Spune-mi daca introduci awb-ul aici, iti da detalii normale.

| Darius_Link_1994 explică (pentru anonim_4396):

Well, imi da: error 404 page not found.
am apasat pe logo-ul din stanga sus si am fost dus pe pagina principala si de acolo, aceeasi poveste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darius_Link_1994):

Practic nemo express livrează greu în București, darămite în alte județe si localitaţi, asa ca Iti recomand sa mai aștepţi pentru ca vreme urata, pentru ca durează si nu ai ce face. Doar așteptarea ti-a rămas, sau un apel la ei și îi întrebi exact pe unde este, a plecat din hub București sau nu?

| Darius_Link_1994 explică (pentru anonim_4396):

Acum am intrat din nou sa verific si am vazut ca acum mai scrie: Intrare statie destinatie. inseamna ca ar trebui sa ajunga azi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darius_Link_1994):

Adica, daca nu a ajuns pana la ora 17-18, maine daca livreaza sambata nemo express sau ai contracte partenere cu fan curier desi nu stiu asta, poate sa livreze si sambata daca nu luni sigur.