| Lollypop a întrebat:

Ii merge cuiva jocul barn buddy?straight face As vrea sa stiu o solutie sa il fac sa meargastraight face.

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Si eu am aceeasi problema straight face nici mie nu imi merge sad. asta din cauza ca serverul de joc este f incarcat, se joaca mult persoane pe bb. sigh
singura solutie e sa prinzi un moment in care sa fie mai liber sigh
ai putea sa intrii de mai multe ori pe bb. in continuu si daca ai noroc poate ti se va deschide.
da cel mai bine e sa te trezesti la 2 dim. si o sa poti sa te joci fara probleme laughing

8 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Azi dimineata mie mi-a mers. In sfarsit! se mai blocheaza putin, dar macar s-a deschis. Uffbig grin

| pitikaaa a răspuns:

Nici mie nu imi merge de vreo 3 zilesad
Am inteles ca lucreaza la sitestraight face

| oanna_4635 a răspuns:

Din pacate nu merge la nimeni.Probabil se fac modificari la serverul de joc:*

| bLoOd_8500 a răspuns:

Nu merge :-s

| onutza98 a răspuns:

Asta e pe hi5 nop?
pai depinde si-o de net daca intrii pe opera nu iti merge pe mozila merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii. mie nu`mi merge de vreo 4 zile ca lumea :@. Nu stiu ce are crying
Piisu` happy

| B3bytzaa a răspuns:

Daca te referi pe hi5 nu merge nici la mine. ori se fac lucrari la site ori nu inteleg.Asa imi face si mie de vreo 3 zilesad

| anonimusspartacus a răspuns:

Nici mie nu imi merge...deci s-ar putea sa fie de la ei.