| anonim_4396 a întrebat:

Imi apare pe monitor meniul monitorului, dar nu mai dispare :-|. Orice buton apas de la monitor, nu se intampla nimic, parca ar fi blocat. Cateodata nu mi se deschide monitorul, alteori mi se inchide singur si apoi se deschide etc. Unde credeti ca e problema si ce ar trebui sa fac?crying

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Cred ca are ceva placa video thinking
du-te cu el la reparatii. Daca il ai in garantie ti-l face pe gratis insa daca nu... trebuie sa platesti straight face
xoxo, mary

| buburuzaucigasa a răspuns:

Si mie imi facea la fel si dupa o saptamana nu a mai functionat deloc.

| princebarbie11 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si am avut calc plin de virusi eu iti recomand sa iti instalezi anti virusul si sa nu mai intrii pe toate siteurile!

| HappyPills a răspuns:

Da-i o palma
la mine a mers

| veronyka a răspuns:

Aşa se întîmpla la mine pînă într-o zi cînd nu sa mai deschis deloc, exact în ziua cîn expira garanţia şi era şi duminică, era foarte încărcat şi virusat. L-am dus la un specialist şi s-a rezolvat.

| →s ♥ ą← a răspuns:

Pfff sincer nu am prea inteles ce vrei sa spui! sorry. incearca sa te duci cu el la un prieten sau ceva care sa stii despre calculatoare:p! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e virusat calculatorul tau! Trebuie sa reinstalezi windowsul! eu am patit la fel cu tastatura! acum mi-am cumparat alta! big grin