| emilianxx a întrebat:

Imi platiti careva Un membru pe pandanda, panfu, ourworld sau clubpenguin? va rog eu. raman dator. dau un cont panfu level 20(are haine)unu pandanda Cu multe haine. da nu membru cont ourworld level 25 foarte super dati comm cu email va rog nu uitati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne... daca nai bani sau nu esti disp sa platesti LASO BALTA MA decat sa cersesti ca un scuze un rrom mai bine te multumesti cu ce ai o sa incepi sa cersesti imd sa ai de buzunar mai apoi inteleg (rromi cersetori) da pe tine.ai tot ceti trebuie si nu esti in stare sa faci asta apoi scuze du-te mai bine strange bani si descurca-te sau vezi cum faci cu parinti...DOAMNE FERI!

16 răspunsuri:
| roby96 a răspuns:

Nu ai parinti? nu ai prieteni? Scuza-ma ca iti spun dar ai inceput sa ceri bani la straini? Unde s-a ajuns in Romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce nu pot sa-mi fac si eu cont pe ourworld, pandanda, panfu? trebuie sa-mi dai tu? plateste singur/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da- mi contul ca am un pandanda foarte super 100% complet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne sfinte da sa stii ca esti cam nesim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrteau si eu sa fiu membru!
dadetimil si mie
VA ROGG!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fraiere fa ca toti plateste tu sau puneao pe maicata si nu ne mai ruga pe noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ***!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca ay un cont de vpandanda member? daca ay da-mi-l si mye teroggg! raman dator cu acountu` luy henry!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu-l ia nimeni pentru ca noi vrem membri nu dinaia de lvl 25, 100

| myxolaryy a răspuns:

Am eu pandanda

| Dydy_7659 a răspuns:

Ma baieti nu mai vorbiti urat a cerut si ea sa fie membar si emilia poti sa fii membar la o zi

| SooWhat a răspuns:

Esti jalnic!

| elly_1509 a răspuns:

Mda
cretinismul