| loving2008 a întrebat:

Imi poate da cineva detalii despre cambridge? E doar un test sau se urmeaza un curs?

1 răspuns:
| Maryabaii a răspuns:

Cambirdge organizeaza mai multe examene pentru toate categoriile de varsta si in functie de necesitate. daca vrei sa pleci din tara si sa lucrezi cel mai indicat ar fi testul ielts pentru ca e recunoscut de toate tarile. dar ca sa te pregatesti pentru examene sunt carti pentru fiecare examen. poti sa dai orice test la orice varsta nu conteaza la fel poti sa il repeti de mai multe ori.
sper ca te-am ajutat daca mai vrei sa mai afli ceva intreaba-ma.