| KatyyLWA a întrebat:

Imi poate da cineva niste site-uri cu poze cu fete cu par colorat[rosu,verde, albastru sau chiar si normal]....artistice[vreau sa fac o poveste pe facebook]

Aici e si linkul paginii...voi incepe povestea dupa ce gasesc pozele potrivite

Răspuns Câştigător
| nachofriends a răspuns:

Weheartit.com (: Scrii sus "colored hair" sau "red hair","blue hair", etc. Sunt miliarde de poze artistice ♥ Succes. funda?

5 răspunsuri:
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/search uite fete cu par colorat si sunt artistice. sper ca te-am ajutat! Funda? :x