| Cosmiiin29 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste culegeri pentru bacalaureatul la matematica? Doresc sa lucrez dea lungul vacantei de vara. Daca ati gasi si in format pdf ar fi excelent.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta in librarii, anticariate, dar si la colegii care au dat deja bac-ul.
In format pdf nu merita, iti va crea confuzii vizuale la examen. Nu e totuna sa citesti problema de pe ecran si sa citesti de pe hartie. De pe ecran, cand te concentrezi, lumina iti deranjeaza functionarea creierului, obosindu-te mai rapid.