| RM a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva o carte C++ pentru incepatori?

Răspuns Câştigător
| BlueByte a răspuns:

Nu iti recomand carti, cel putin pe mine ma plictisesc.Cel mai bine inveti informatica in fata calculatorului, unde poti sa si pui repede in practica ceea ce inveti.
Iti recomand acest site, daca spui ca stii engleza, ai tot ce iti trebuie pentru un incepator:
http://thenewboston.org/list.php?cat=16

4 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Stii engleze?

| RM explică (pentru BlueByte):

Da, stiu engleza. big grin Cartea poate sa fie si in engleza, doar sa fie buna pentru incepatori. Sa invat cateva chestii de baza.

| RM explică (pentru BlueByte):

Multumesc pentru ajutor! Voi incerca tutorialele de acolo. happy

| BlueByte a răspuns (pentru RM):

In caz de nu intelegi ceva, poti sa ma intrebi.A-m sa-ti raspund!

| BlueByte a răspuns (pentru RM):

Nu iti recomand carti, cel putin pe mine ma plictisesc.Cel mai bine inveti informatica in fata calculatorului, unde poti sa si pui repede in practica ceea ce inveti.
Iti recomand acest site, daca spui ca stii engleza, ai tot ce iti trebuie pentru un incepator:
http://thenewboston.org/list.php?cat=16