| Onofresh2000 a întrebat:

Îmi poate spune cineva ce distanță este de la Hârlău (județul iasi) pana la Horodistea (județul Botoșani)?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu: intri pe browser si scrii distanta Harlau - Horodistea.
Apoi va apare asta: http://distanta.ro/horodistea-iasi/harlau
Sus scrie 18 Km si cu masina poti face distanta in 24 minute. In stanga pagini iti apar si distantele intre localitatile prin care treci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa cauti si tu pe google maps?

| KillaNoFilla a răspuns:

Foloseste google maps, dai click dreapta de unde incepi > masure distance si click stanga unde termini, dupa care modelezi cum vrei...

| Răzvi4Deni a răspuns:

Sunt 18 km.