| Raluuuuu a întrebat:

Imi poate spune cineva ce materii se studiaza in clasa a-9-a la profil de mate-info primaa?

Răspuns Câştigător
| StarDust_2887 a răspuns:

Mate, romana, info(programare), TIC(informatii generale depre PC, Word, etc.), 2 limbi straine, muzica/desen (una la doua saptamani prin rotatie), logica, istorie, geografie, bio, fizica, chimie... si sport(daca poti spune ca il stiduezi laughing )

la bilingv sa mai baga o ora de gografie cu note separate (ex: bilingv engleza - geografia angliei)

sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| 2PacKilluminati a răspuns:

Cam toate materiile care le faceai si in clasa a 8-a, doar ca sa pune mai mult accent pe mate, info si fizicawinking. Funda?

| alexuthza a răspuns:

Matematica,informatica, fizica, chimia, biologia, muzica etc.
Aproape ca in clasa 8.