| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva si mie cum pot sa imi dezactivez mesageria vocala la un abonament in reteaua cosmote
va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Andreea50 a răspuns:

La Cosmote mesageria vocala poate fi activata sau dezactivata sunand la Serviciul Clienti ("1234" - gratuit de pe Cosmote, 021. 404. 1234 sau 0766. 121. 234 pentru abonamente ).

| blue29 a răspuns:

Salut. Mergi in Meniu- seteri - si apoi ceva cu devieri. anuleaza toate devierile active si nu vei mai avea mesagerie vocala. Sper ca ti-a fost de folos!