| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Imi poate spune cineva un service din Iași pentru imac? Vreau sa il curăț de praf (nu a mai fost curățat de 5 ani) Si sa ii schimb pasta termica

Răspuns Câştigător
| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Este un om foarte bun langa manastirea frumoasa se pricepe happy eu imi duc mereu acolo cand am o problema happy langa magazinul lui este si unul de animale si un SH happy iti recomand sa mergi acolo, Langa Manastirea frumoasa pe langa este o scoala generala 43!

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru Gafiţa_Ioana_1992):

Multumesc mult, sper sa imi poate face imac-ul

1 răspuns: