| AnDrEiFzRb a întrebat:

Imi puteti da va rog si mie Rezultatele finale la evaluarea nationala din Suceava-Vatra Dornei?

2 răspunsuri:
| criss14criss a răspuns:

Elevii din sase judete isi pot vedea notele si mediile de la Evaluarea Nationala 2011 pe internet.Dar Suceava n-am vazut.

| andrulina a răspuns:

Buna! Acesta e site-ul oficial cu rezultatele din toata tara apasa pe judetul care il vrei si apoi ori la ierarhie ori la rezultate in ordine alfabetica http://prep-adm2011.cloudapp.net/DefaultI.aspx