| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un site bun cu fotografii de stoc pe care le pot descarca gratuit?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Deviantart ti-l recomand si eu, desi unele poze nu au o rezolutie asa mare si altele au sigla pe ele, dar majoritatea pot fi folosite.

3 răspunsuri:
| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Am gasit la pleseanla http://www.freeimages.co.uk/. De asemenea, mai poti incerca pe google image search, deviantart.com, picasa, etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.sxc.hu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.estockphoto.ro are fotografii chiar de calitate si la rezolutii mari si pretul e mult mai mic ca in alte parti. e ca si gratis :)