| AmPiticiPeCreier a întrebat:

Imi puteti recomanda, va rog, un model de imprimanta bun si care sa aiba un pret rezonabil? Multumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| mihai_7264 a răspuns:

Canon are un pret destul de mic si cel cu tus si cel cu laser

| Crewlien a răspuns:

Poti lua o imprimanta "HP" firma este foarte buna am un calculator de vreo 14 ani firma HP

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru Crewlien):

... daca carcasa e de la HP nu inseamna ca si piesele sunt de la HP...

| Crewlien a răspuns (pentru LiviuAlexoiu):

Probabil

| Ghiroaga_Madalina_1986 a răspuns:

Canon.

| RAWTEER a răspuns:

Tocmai am cumparat o imprimanta acum o luna si sunt foarte foarte multumit de ea. Este Wireless, are foarte multe functii, este usoara ( cred ca are in jur de 2 KG ), pretul cartuselor este foarte mic, iar pretul este mai mult decat rezonabil ( eu am dat 290 de lei la reducere ) : HP Deskjet INK Advantage 3515.