| ShakeStar2000 a întrebat:

Imi puteti spune daca maine se invata in scolile din Galati? Am auzit ca se suspenda scolile in Bucuresti pana lunea care vine. Ce noroc! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii au inceput scoala de ieri, iar altii o incep o saptamana dupa.
Nu este corect, bine nu e neaparat cazul meu.

| mezeicristina33 a răspuns:

Depinde la unele licee se merge si la altele nu asa e si cu scolile la altele se merg la altele nu depinde de directorul scoli, mai bine sunati profesoara si intreab-o sigur va sti ce ti spune, iar daca nu te anunta nimeni sa mergi la scoala nu merge, si sa stii ca nu e bine ca suntem liberi pentru ca o sa recuperam ori sambata ori in vacanta de vara! bafta!

| Damonana a răspuns:

Asta ma intreb si eulaughing) ai semnat petitii?rolling on the floor) eu asta am facut ierihappy