| Jalnic a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva nume pe programe pentru telefon pentru a putea viziona programele tv romanesti? Daca va este la'ndemana un link download e si mai bine daca nu, nu-i nimic ma descurc eu. Funda.
P. S: My phone is Nokia C5 (symbian s60)

3 răspunsuri:
| Jalnic explică:

Internetul il am activ, nu imi trebuie antena. am un program dar este rus si are doar programe TV rusesti.

| Godfather a răspuns:

Daca telefonul tau are o antena special pentru TV atunci ar trebui sa ai si o aplicatie pentru a viziona TV de pe telefon big grin. Deageaba vrei tu programe daca telefonul nu are in dotare o asemenea antena happy.

| zxzx a răspuns:

Iti iei abonament tv si gata...era 3, 5 euro pe luna la Orange. Trebuie sa ai si netul activat obligatoriu.