| BPArCuCTeMbl a întrebat:

Imi puteti spune si mie de unde pot invata limba engleza fara a da banii pe un "profesor"? As dorii sa incep de la 0 chiar daca stiu putin dar as vrea sa stiu sa port un dialog si sa invat cat mai bine limba

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Fara profesor vei invata doar lucrurile de baza si nu vei sti cum sa pui cuvintele impreuna fara sa sune ca: vreau lapte mult eu. ceva de genul. sunt profesori care nu cer mult pe medictatii, incearca sa apelezi la studenti, ei de obicei cer putin si au multa rabdarehappy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca nu vrei sa faci meditatii cu un profesor, poti incerca cursurile de engleza online:
http://www.englezaonline.ro/

| crazytalk a răspuns:

Daca vrei sa inveti intr-adevar bine, nu poti invata de unul singur. Poti incerca unele cursuri online, sa mai ceri ajutor de la cunoscatori de limba pentru dialoguri, dar sincer nu cred ca te va ajuta prea mult. Incearca sa gasesti un profesor bun!winking