| Gabipn2017 a întrebat:

Îmi puteti spune, vă rog, daca un student din anul I poate primi bursă socială sau de studiu in primul semestru?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Si eu sunt anul 1 si mi s-a spus ca pot beneficia de bursa socială, desigur cu un anumit motiv.Dar sa nu excludem posibilitatea in care vei fi anuntat ca "nu exista fonduri".

| Gabipn2017 explică (pentru FoxyM):

Si stii cumva ce ar trebui sa facem pentru asta? bănuiesc ca ar trebui sa mergem la secretariatul facultății si sa vorbim acolo...Asta după ce suntem siguri ca deplinim acele condiții pentru a primi bursa

| FoxyM a răspuns (pentru Gabipn2017):

Hey! Cand am sa incep facultatea pe 2 octombrie am sa intreb.Am sa te anunt si pe tine cam ce acte ar trebui insa depinde de la facultate la facultate.

| Gabipn2017 explică (pentru FoxyM):

Bine,multumesc.De curiozitate, la ce facultate esti?

| FoxyM a răspuns (pentru Gabipn2017):

Sunt la o facultate din județul meu.

| Gabipn2017 explică (pentru FoxyM):

Ma refeream la ce facultate, nu unde.Dar nu e ca si cum esti obligată să răspunzi happy multumesc

| FoxyM a răspuns (pentru Gabipn2017):

Administrarea afacerilor este specializarea mea.Numele universității nu are importanta...

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul an se poate primi, din primul semestru, doar bursa sociala.

| Crackman a răspuns:

Sociala