| Kaennox a întrebat:

Imi spune si mie cum pot moda un ps2 fat?
Am vazut pe youtube dar mi-e frica sa incerc, sau macar spuneti-mi pe unde gasesc un atelier sau ceva de genu care se ocuma cu asa cev, FUNDA dupa rezultate

3 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Modarea la PS2 este de doua feluri:modare soft(pe card) si modare hard(cu cip).Si eu am un ps2 si am ales modarea pe card.Eu ti-o sugerez. Daca nu ai curaj sa te bagi eu iti sugerez sa te duci la un om care se pricepe, costa doar 30 lei.Noroc.

| Kaennox explică (pentru vladutt):

Problema e ca eu nu am in oras pe cineva care sa modeze sad

| vladutt a răspuns:

Pai eu sunt din Galati, si este aicea un baiat care modeaza super. Daca vrei iti dau pagina lui de pe forum Galati-Braila.Acolo sunt sute de oameni care il recomanda. Poti sa ii trimiti consola prin Posta.Sa-mi trimiti un mesaj inapoi daca vrei sa iti dau numarul lui.De la VLAD, pentru VLAD big grin