| oanaenache a întrebat:

Imi spune-ti va rog, un incarcator pentru Iphone 4 sau 5 ar merge pentru un Iphone 3?

3 răspunsuri:
| tranquilaaa a răspuns:

Da

| iwishicould a răspuns:

Spuneti*. Si da, toate iphone-urile au acelasi tip de incarcator

| Dany_Dany_Niculae_1998 a răspuns:

Cine a zis ca incarcatorul de iphone 5 merge si pe 4?!?! Iphone 5 are incarcator cu iesire lightning, iar iphone 2, 3g, 3gs, 4, 4s au imcarcator cu iesire de 30 de pini. @iwishicould aceasta persoana putea da comanda de incarcator iphone 5 pentru iphone 4. Daca nu stii informeaza-te!winking