| nicu_7691 a întrebat:

Imi spuneti un telefon bun si ieftin cu touch screen?

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Samsung galaxy thinking

| SayCheesexD a răspuns:

Eu am un LG KP501 de la Cookie. M-a tinut un an de zile, dar cred ca a rezistat bine pentru ca nu prea am avut grija de el :)).
Este ieftin, eu l-am luat cu 100 de euro. Are touch screen destul de sensibil, meniu clasic LG, desi sunt mai multe asteptari pentru eleganta si estitca telefonului. Are o camera de vreo 3 Mega Pixeli, nu face poze superbe, dar nici foarte urate nu ies :). Are bluetooth, cu ajutorul castilor poti sa asculti la radio, are memorie destul de multa [ zic eu, mie imi ajunge ].

Daca vrei sa stii mai multe, uite aici :
http://www.gsmarena.com/lg_kp501_cookie-2660.php

Aici este tot ce trebuie sa stii despre el, cu mai multe detalii.
Funda? :o3